Tulkojumi

 

Pasaule ir tik milzīga un daudzveidīga, tajā vienlaikus pastāv daudzas un daudzas valodas. Miljardiem cilvēku runā tūkstošās valodās.

Katram no mums var būt, teiksim, biznesa partneri Anglijā vai Francijā, draugi Itālijā vai Vācijā, vai arī vienkārši rodas vēlēšanās iepazīties ar Lietuvas vai Spānijas preses jaunumiem. Un, ja Jūs vēl neprotat runāt, lasīt vai rakstīt svešā valodā – nav bēda un šis jautājums ir viegli atrisināms.

Mēs vienmēr un ar prieku Jums izpalīdzēsim!

 

Mūsu uzdevums – ļaut cilvēkiem saprasties un kļūt tuvākiem viens otram.

Tulkojumi – profesionāli, konfidenciāli un ātri!

  • Jūsu rīcībā visa veida un jebkādas sarežģītības tekstu un dokumentu rakstiski tulkojumi vairāk nekā 20 valodās.
  • Nodrošinām notariāli apliecinātus tulkojumus, zvērinātu tulku pakalpojumus un notāra pakalpojumus. 

Mūsu darbinieku un tulku profesionālisms un apzinīgums ļauj mums garantēt augstas kvalitātes precīzus tulkojumus visīsākajā, līdz pat vienas diennakts laikā. Steidzamus darbus varam veikt uz vietas. Mēs cenšamies palīdzēt saviem klientiem un dokumentu noformēšanā ievērojam klientu vēlmes.   

 

Sniedzam bezmaksas konsultācijas par standartveida dokumentu noformēšanu izbraukšanai uz ārzemēm (mācībās, sakarā ar laulību ar ārzemju pilsoņiem u.c.), par dokumentu apostilizācijas un legalizācijas kārtību, pareizu noformēšanu atbilstoši Latvijas likumdošanas un starptautisko tiesību normu prasībām.

Garantējam klientiem saņemtās informācijas konfidencialitātes ievērošanu.

Mūsu tulku profesionālisms balstās uz viņu kompetenci, pieredzi un precizitāti.

Sarežģītu specifisku tekstu tulkošanā (medicīnas, tehnisko, juridisko utt.), kad mums rodas nepieciešamība uzzināt attiecīgu speciālistu viedokli, mēs griežamies pēc konsultācijas pie ekonomistiem, ārstiem, inženieriem, juristiem utt. Tāda pieeja palīdz specifisku tekstu tulkošanā un mēs varam droši garantēt kvalitatīvu tulkojumu, izvairoties no mehāniskas vārdu pārtulkošanas no vienas valodas citā, bet panākot to, lai pārtulkotā tekstā saglabātos visas oriģinālās valodas lingvistiskās, būtiskās un specifiskās nianses. Mēs pievēršam lielu uzmanību teksta stilam un redakcijai. Visi tulkojumi tiek pārbaudīti, salīdzināti ar oriģinālo tekstu un rediģēti. Tādējādi viena pasūtījuma izpildē ir iesaistīti 2-3 speciālisti un tikai pēc galīgas rediģēšanas un pārbaudes tulkots teksts tiek izsniegts pasūtītājam.

Nepieciešamības gadījumā zvērināta tulka veikto tulkojumu apliecina notārs. Lai pārtulkotu dokumentu apliecinātu pie notāra, nepieciešams iesniegt dokumenta oriģinālu vai notariāli apliecinātu kopiju.

Tulkojuma koriģēšana un rediģēšana, tāpat kā tulkojuma un dokumenta kopijas notariālais apliecinājums ir iekļauts pasūtījuma cenā. Cena atkarājas no valodas, kurā/no kuras dokuments jātulko, teksta sarežģītības, pasūtījuma izpildes steidzīguma un notariālā apliecinājuma nepieciešamības.     

Mūsu darbinieku un zvērinātu tulku profesionalitāte garantē tulkojumu augstu kvalitāti visīsākajā laikā, vajadzības gadījumā steidzīgus darbus veicam uz vietas. 

Pastāvīgi sadarbojoties ar pasūtītājiem, faktūrrēķini izpildīto pakalpojumu apmaksai tiek izrakstīti mēneša pēdējā dienā par visiem mēneša laikā izpildītiem darbiem kopā. Pasūtījumus var noformēt elektroniskā veidā, pa pastu, pa faksu vai personīgi, atnākot mūsu birojā. Pārtulkotie materiāli pēc vienošanās ar pasūtītāju var būt nosūtīti elektroniski, pa pastu vai izsniegti personīgi.

Jūs varat pasūtīt tulkojumu, nosūtot Jūsu paziņojumu pa elektronisko pastu.

Saņemot Jūsu pasūtījumu, biroja darbinieki sazināsies ar Jums, lai precizēt pasūtījuma izpildes un apmaksas termiņu un kārtību.

Tulkojums tiek noformēts Jums vajadzīgā formātā, izmantojot IT jaunākos sasniegumus.

Ne japāņu hieroglifi, ne ivrits nesamulsinās mūs, jo

«JEBKURA PROBLĒMA IR ATRISINĀMA

Jaunumi

Aktuāli

Pašlaik kā nekad agrāk aktuāla kļuvusi veca paruna par to, ka visi cilvēki var tikt iedalīti divās ...

Lasīt vairāk

Kā mūs atrast?

Mēs atrodamies pilsētas centrā, kas ļauj mūsu klientiem ietaupīt laiku meklējot biroja atrašanās vietu.

Jūs esat laipni gaidīti mūsu ērtajā birojā pilsētas centrā!

Esiet vienmēr laipni aicināti mūsu jaunajās telpās